/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +25 -8
  batman'ın belkide en gibici aletidir amk
  ···
 2. 2.
  +7 -6  KÖLE KAMPIM  \\\'\\\'\\\'servants of the batarang\\\'\\\'\\\'

  TWITTER ADRESiM  https://mobile.twitter.com/batarang69
  ···
  1. 1.
   -1
   Kardeş attıpım mesaj geldimi outboxda gözükmüyo
   ···
 3. 3.
  +11
  bak güzel kardeşim,
  benim annem mahallenin kerhanesinde çalışan huurlardan biriymiş, komdomsuz giben bi ayı yüznden hamile kalmış, doğurur doğmaz da beni cami avlusuna bırakıp kaçmış. 12 yaşına kadar çocuk esirgeme kurumlarında kalmışım, sonra orada dayak yemekten illalah ettim, anlık dalgınlıklarından faydalanıp ordadan kaçtım. sokaktaki tinerci abilerin yanına sığındım, onlar büyüttü beni, bali tiner çekmeyi, yan kesiciliğin inceliklerini, nasıl hırsızlık yapıldığını hatta kağıt toplayıp nereye satmam gerektiğine kadar sokakta yaşamanın bütün inceliklerini öğrettiler. bundan tam 2 sene önce 3 aylığını çeken yaşlı bi amcanın maaşını gasp ettik. yakalanmamanın verdiği sevinçle inşaatta paraları sayarken guruptan bi bin hadi internet kafeye gidelim ben hiç ditmedim dedi, demez olaydı... ilk başta sıcak bakmadık ama hadi bi gidelim hem çocuk sevinsin, hem biz yan mahallenin binlerinin anlattığı gibiş vidyoları izleriz dedik. neyse internet kafeye kadar gittik, kafe sahibi ilk başta almak istemedi ama biraz diklenince içeri aldı. bikaç dakka bu meretin nasıl kullanıldığını çözmeye çalıştıktan sona internete girebildim, en nihayetinde internette gibiş vidyoları izlerken altta birinin ccc incigiber ccc diye yorum yazdığını gördüm, acaba ne demek istemişti. hemen kimmiş bu inci, neymiş diye internette yazdım biraz aradım. sonra bu siteyi gördüm. biraz inceleyince çok güzel biyer odluğunu fark ettim, içerde en az benim kadar huur çocuğu yüzlerce kişi vardı. saatlerce yazılanları okudum, burası beni adete hayata bağlamıştı. sonra üye olup ben de yazmaya başladım, bikaç gün yazılar yazıp hayatımın en güzel 3-4 gününü geçirdikten sonra, tanrı o maaşını çalıp ahını aldığımız yaşlı adamın acısını çıkarmak için midir bilinmez seninle karşılaştım. senin yazdıklarını her okumamda sinirden çılgına dönüp yazdıkalrını unutmak için dakikalarca tiner çekiyordum. intenret kafe sahibine her gün 15 20 lira para vermekten kısa zamanda amcanın 3 aylık maaşını tükettim. yılmadın, gasp ettim, çaldım para buldum. her gün 15 saatim internet kafede geçiyordu ama yetmezdi. intenret kefeciyi bütün sokak çocukları birleşip dükkanını dağıtırız diye tehtid edip dükkanın yedek anahtarını istedim. artık sabahlara kadar seni takip edebilirdim, ettimde her entirini okumamda dehşete düştüm, sinirden elim ayağım titredi, duvarları yumrukladım... kafayı yemem an meselesiydi bu böyle olmaycaktı. google denen arama sitesine nasıl hekır olunur diye arattım. sabahlara kadar çalıştım ilkokul 5. sınıf bilgimle koca koca kitaplar alıp bitirdim. her şeyi öğrendim. ıp adresidnen ev adresini, ev adresinden devletin gizli bilgilerine girip en son ne zaman 31 çektiğine kadar her şeyi öğrendim. şimdi şehirdeki bütün tinercileri toplayıp senin nasıl şerefsiz bi huur çocupğu olduğunu hepsine anlattım. 180 kişi tinerlerimizi molotoflarımızı aldık geliyoruz. evinizi tinerle ateşe verip içeri molotof atıcaz. ve sona karşı kaldırıma geçip sadece çığlıklarınızı dinliycez. bekle huur çocuğu bekle geliyoruz.
  Tümünü Göster
  ···
  1. 1.
   +1
   Allahım bizi bu tarz insanlarda koru yarabbim
   ···
  2. 2.
   +1
   Tebrik ediyorum güzel kardeşim
   ···
  3. 3.
   +1
   Lan nasil bir varlıksın sen üşenmedim okudum
   ···
  4. diğerleri 1
 4. 4.
  +7 -3
  geri zekalı bir yazar. liseli değilse sözlüğü bırakırım. 2016.
  ···
 5. 5.
  +6 -1
  orul orul orrrrrrrospu çocuğudur
  ···
 6. 6.
  +7
  http://c12.incisozluk.com...11508/6/1818646_o79e4.png
  ···
 7. 7.
  +3 -3
  şu dıbına kodumun liseli bini bile komod lan ahahhahaha
  gibeyim sizin ananızı ahahahahahha
  ···
 8. 8.
  +5
  Merbaha kardeşim ben emin zamanım dar sana bazı şeyler anlatmam lazım. Tek çarem sensin çok iyi dinle. Ben 28yaşında bir avukatım iş gereği çok pis insanla düşüp kalkmışlığım vardır. Piyasada sevilen adı duyulan bir insanım mafyalarla da çok iş yaptım ama son yaptığımız davada adamı zarara soktuğum için adamın beni aradığını duydum. Bunlar tehlikeli adamlar olduğu için erkeklik yapmanın anlamı yoktu bende çareyi kaçmakta buldum.

  Bir dağ evi tutup oraya yerleştim. Günler geçti başlarda çok tedirgindim ama sonra kimsenin beni bulamayacağını anladığımda içim rahat bir şekilde ormana odun toplamaya gittim. Elimde odunlar eve dönerken kendimi bi anda çıplak bir şekilde şöminenin karşısında ayı postunun üstünde bağlı buldum. Karşımda ellerinde odunla oturan iki adamı ve posta damlayan kandan sonra durumu çaktım. Kaçırılmıştım...  

  14gündür beni her sabah 8de kaldırıp soyuyolar sonrada 10dk karın üstünde 15dk şömine önünde bekletiyolar. Düzenli olarak kıçıma 50sopa yiyorum. Bunlar artık bir rutin oldu artık canımı yakmıyor hatta bi ara hoşuma bile gitmişti ama son 3gündür bana bu siteden senin entrylerini okutuyolar. Direnip gözümü kapattıkça kendileri sesili bi biçimde okumaya devam ediyolar.

  Bu siteye sana yalvarmak için girdim. Allah aşkına artık entry girme. O kadar gibik yazılar yazıyosun ki bazen bilincimi yitiriyorum. Ben hergün 50sopaya ,soğuğa ,sıcağa razıyım gözünün yağını yiyim bu işkenceye bir son ver. Bir an evvel tüm entrylerini sildir ve bir daha girmemek üzere çıkış yap. Sana son kez yalvarıyorum lütfen bu azaba bir son ver.  
                                 
  ···
 9. 9.
  +4
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  özelden kenan evren fotoları atıyor darbeci huur çocuğu
  ···
 10. 10.
  +3 -1
  (:
  ···
 11. 11.
  +3
  taşşaklarını tarttığımız kantarlar bozuldu. kaliteli yazar. o gün bugündür.
  ···
 12. 12.
  +2 -1


  29 EKiM CUMHURiYET BAYRAMIN KUTLU OLSUN

  Cumhuriyet Fazilettir.
  -Mustafa Kemal Atatürk
  ···
 13. 13.
  +2 -1
  kız düşürme kodunu paylaştığım yazardır. çaktırma panpa aramızda hşşt

  ···
 14. 14.
  +3
  Her gün hastaneye taşımaktan bıktım.

  Akülü tekerlekli sandalyesini ben batmanım diye batmobil sanıp camdan attı.

  Devlet büyüklerime sesleniyorum lütfen yardımcı olun

  http://c12.incisozluk.com...11509/6/1718456_oc1ac.jpg
  ···
 15. 15.
  +2 -1
  ingilizce fatihi <3
  ···
 16. 16.
  +3
  anasını gibtirmek için inciye üye olmuştur.

  tarifeleri yazıyorum :

  1 posta : 50 kuruş
  1 saat : 65 kuruş
  1 tam gün : 2.50 tl

  anasıyla "1 tam gün" anlaştım, 3 tl verdim...
  gün sonu ayrılıyoruz artık; bacaklarımda, belimde derman kalmamış aklıma geldi ! dedim "paranın üstünü; 50 kuruşu alayım"sonra gelip 1 posta atarsın bozuk yok" dedi.
  3 gün sonra gittim. hemen tanıdı beni. "1 posta atmaya mı geldin" dedi cebimden 15 kuruş çıkardım "yok 1 saat basıcam" dedim.
  acayip ekonomik bir anası var !

  Ayrıca panpamız, son zamanlarda çok kaliteli entryler girmeye başladı.
  Genelde 2-3 iyi şey oldu mu ülkede, çaktırmadan zam yapıyorlar. Son gittiğimde anası da zam yapabileceğinin sinyallini vermişti.
  Bu son gidişimde "1 posta atıp gidicem deyip 1 lirayı fırlattım üzerine, üstü kalsın" dedim. bahşiş vermek insana çok iyi geliyor a.q."
  ···
 17. 17.
  +3
  Senin işin gücün ailen evin barkın arkadaşın hayvanın sevgilin ne bileyim bir hobin yok mu dıbına kodumun oğlu? Hangi saat baksam şu gib sok yere o sokuk resimli başlıklarını görüyorum yeter dıbına koyayım 35 derece sıcakta slip don giyip pişik olmuş kadar can yakıyor senin bu saçmalamarın ne kadar dürzü şerefsiz değişik işsiz bir adamsın sen kardeşim kardeşim dememe aldanma sakın sülalem de senin gibi bir tip olsa parası neyse verir genetik mühendisi tutar dnamı yeniden kodlatırım dıbına koyim
  ···
 18. 18.
  +2 -1
  Katıksız kankacıdır

  ''Geçenlerde annesin yarı çıplak uyurken çektiği fotoğrafları pm'den atmış. Neden bunları gönderiyorsun dedim. Verdiği cevaba bakın:

  "Bu fotoğraflara bakıp bir kaba boşalmanı ve kargoyla bana göndermeni istiyorum.

  Hayır huur çocuğu olması beni ilgilendirmez. Spermlerimden klonlarımı yapabilme ihtimali de umurumda değil.Ama annesinin üzerinden prim yapması hiç etik değil.

  MiT'te çalışan amcama söyledim durumu.En yakın zamanda yerini tespit edeceğini söyledi.

  Seninle yüz yüze konuşucaz evlat. Tedavi olman için elimden geleni yapacağım. ''
  ···
 19. 19.
  +3
  Primci orosbu çocuğudur
  ···
 20. 20.
  +3
  Oruspu çocuğudur picin reki dilencidir yannan kafali irusou evladı
  ···