1. 1.
    +3
    aq kültürsüzleri adını bile duymadınız demi
    ···
  2. 2.
    +3
    http://imgim.com/10q99hj.jpg

oha annie akpli lannnnnn
    ···
  3. 3.
    +2
    cool
    cool cool cool
    ···
  4. 4.
    +2
    @39 5. sezon onayi almis lan nesi bitti. benim izlemeye basladigim gun almis bi de. sevindim
    ···
  5. 5.
    +2
    gibicem niye reklamini yaptiniz bunun? underrated kalmaliydi bu dizi
    ···
  6. 6.
    +2
    izleyin lan bunu binler
    on numara dizidir
    ···
  7. 7.
    +2
    ccc annies boobs ccc
    ···
  8. 8.
    +1
    bitti

edit : ertesi gün onayı almış. çok mutlu oldum beyler.
    ···
  9. 9.
    +1
    the office ile beraber izlediğim en sağlam komedi dizisi
    ···
  10. 10.
    +1
    her ne kadar human being'lerin bu isin pesini birakmayip ama netflix'te ama baska bir platformda 6. sezonu cektirecegine inansam da, olur da donemezse bir veda yazisi doseyeyim guzelinden.

1 yil once, yine mayis ayinin baslarinda izlemeye baslamistim. tam da ertesi gun 5. sezon onayi gelmisti. tabii o zamanlar bu dizinin gelmis gecmis en underrated dizilerden biri oldugundan haberim yoktu. o zamana kadar cok sevdigim the big bang theory'nin aslinda ne kadar tirt oldugunu ve buna ragmen ratinglerde community'yi bese katladigini gorunce iyice sogudum.

pic avukatimiz jeff'in ispanyolca dersindeki tas hatuna yazma cabalari farkinda olmaksizin her biri birbirinden aykiri fakat birbirini mukemmel tamamlayan bir calisma grubunun olusmasini sagladi. hayatimda gulmedigim kadar guldurmesinin yani sira bu kadar farkli kulturden ve dinden insanlari mukemmel bir uyum icinde tutmasiyla baglandim bu diziye. makarna sevenlerin sevmeyenlere ana avrat sovebildigi, bu kadar basit sebeplerden insanlarin birbirinden nefret ettigi bir ulke insani icin bulunmaz nimetti bu. he tabii zaman zaman bu sebeplerden laf attilar birbirlerine, ama genelde gayet uyumlulardi.

1. sezonun sonlarina dogru konsept bolumler gelmeye basladi. degme aksiyon filmlerini donunda sallayacak paintball bolumleri, orijinallerine tas cikaran parodiler... koca 1 bolumunu (hatta 2) dungeons&dragons oyununa, my dinner wth andre'ye adayacak tassaga sahip baska dizi var midir? 20 dakikada hem distopya, hem sinif ayrimi, hem devrim temalarini isleyip hem yarim yarim yaran kac tane dizi bulabilirsiniz? hangi dizinin christmas ozel bolumleri bu gunu bu kadar keyifli kilabilir?

sonuc olarak, two and a half men denen yarak sarmasi dizinin 12 sezon yaptigi, hala her biri digerinin karbon kopyasi polisiyelerin el ustunde tutuldugu, -150 iq'ya hitap eden yarismalarin yillarca surdugu amerikan tv dunyasina fazla geldi community. bu dizinin degerini anlayabilen kucucuk bir kitle buyuk bir is basardi ve diziyi 5 sezon ayakta tuttu. gec de olsa bu kitleye katildigim icin cok mutluyum. ama nbc'yi kararindan dondurmek, ama diziye yeni bir yayinci bulmak icin ne gerekiyorsa yapacagim.o six seasons and a movie'yi gorecegiz.
    ···
  11. 11.
    +1
    o.ç nbc tarafından bir kez daha iptal edilmiş. revolution,believe, crisis,growing up fisher da iptal edilmiş
    ···
  12. 12.
    +1
    çok fena dizi amk nedne izlenilmiyor anlamıyorum.
    ···
  13. 13.
    +1
    dizini yayından kaldırmak istiyor amk binleri #sixseasonadnamovie hayalimiz suya düşecek galiba.amk o kadar taktan dizi varken böyle kral diziye niye dokunursun ki.dinleri imanları reyting olmuş oçların.
    ···
  14. 14.
    +1
    5x8 yine yeni yeniden efsane olmuş. 20 dakika içerisinde sınıf çatışmalarını, distopyayı, devrimi, sosyal medyanın getirdiği aşırı beğenilme kaygısını bir potada başka hangi dizi eritebilir? bu üçünü bir arada bir sinema filmi bile bu kadar vurucu işleyemez. dramada breaking bad ne ise komedide community odur. ne ekgib ne fazla.

bu bölümün sadece 2.79 milyon izleyici çekmesi de Amerikan televizyon tarihinde kara bir lekedir. kıymet bilmez zevksizler. bu diziye üvey evlat muamelesi yapan, rekldıbını yapamayan nbc de suçlu tabii bunda. hoş, kanal kendi rekldıbını da yapamıyor doğru düzgün izlenen bir dizisi yok kanalın
    ···
  15. 15.
    +1
    the big bang theory eskiden çok severdim bu diziyle aynı gün yayınlanıp bunun 3-4 katı rating aldığını öğrendiğimde soğudum. community'nin the big bang theory'nin 7 sezonunun toplamından daha komik bölümleri var, alenen haksızlık. bu hafta mükemmeldi yine. Pierce'e yakışan bir veda olmuş. haftaya da troy'a veda edeceğiz. lan :( aynı anda hem en komik hem en hüzünlü sezonunu yaşıyor dizi.
    ···
  16. 16.
    +1
    gillian jacobs'ı gördüm direk izlemeye başladım. güzel dizi lan
    ···
  17. 17.
    +1
    ccc chang giber ccc
    ···
  18. 18.
    +1
    he bir de tavuk sahnesi vardı lan mafyalı olan o da süperdi
    ···
  19. 19.
    +1
    pierce gördüğüm en iyi 10 dizi karakteri arasında.
    ···
  20. 20.
    +1
    Hastasiyiz annie
    ···