/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 126.
  +1
  Koca yürekli panpam çok iyi niyetli biri kendisiyle tanışın
  ···
 2. 127.
  0
  Saolasın, cevapların için.

  Yardımsever biri.
  ···
 3. 128.
  +3
  Bil bakalım kim yanımda (,
  ···
 4. 129.
  +2
  Atatürk karşıtı huur çocuğu
  ···
 5. 130.
  0


  adamlığın virtüözüdür
  ···
 6. 131.
  0
  I just love
  ···
 7. 132.
  0
  doğum günün kutlu olsun panpa
  ···
 8. 133.
  +1
  bak güzel kardeşim,
  benim annem mahallenin kerhanesinde çalışan huurlardan biriymiş, komdomsuz giben bi ayı yüznden hamile kalmış, doğurur doğmaz da beni cami avlusuna bırakıp kaçmış. 12 yaşına kadar çocuk esirgeme kurumlarında kalmışım, sonra orada dayak yemekten illalah ettim, anlık dalgınlıklarından faydalanıp ordadan kaçtım. sokaktaki tinerci abilerin yanına sığındım, onlar büyüttü beni, bali tiner çekmeyi, yan kesiciliğin inceliklerini, nasıl hırsızlık yapıldığını hatta kağıt toplayıp nereye satmam gerektiğine kadar sokakta yaşamanın bütün inceliklerini öğrettiler. bundan tam 2 sene önce 3 aylığını çeken yaşlı bi amcanın maaşını gasp ettik. yakalanmamanın verdiği sevinçle inşaatta paraları sayarken guruptan bi bin hadi internet kafeye gidelim ben hiç ditmedim dedi, demez olaydı... ilk başta sıcak bakmadık ama hadi bi gidelim hem çocuk sevinsin, hem biz yan mahallenin binlerinin anlattığı gibiş vidyoları izleriz dedik. neyse internet kafeye kadar gittik, kafe sahibi ilk başta almak istemedi ama biraz diklenince içeri aldı. bikaç dakka bu meretin nasıl kullanıldığını çözmeye çalıştıktan sona internete girebildim, en nihayetinde internette gibiş vidyoları izlerken altta birinin ccc incigiber ccc diye yorum yazdığını gördüm, acaba ne demek istemişti. hemen kimmiş bu inci, neymiş diye internette yazdım biraz aradım. sonra bu siteyi gördüm. biraz inceleyince çok güzel biyer odluğunu fark ettim, içerde en az benim kadar huur çocuğu yüzlerce kişi vardı. saatlerce yazılanları okudum, burası beni adete hayata bağlamıştı. sonra üye olup ben de yazmaya başladım, bikaç gün yazılar yazıp hayatımın en güzel 3-4 gününü geçirdikten sonra, tanrı o maaşını çalıp ahını aldığımız yaşlı adamın acısını çıkarmak için midir bilinmez seninle karşılaştım. senin yazdıklarını her okumamda sinirden çılgına dönüp yazdıkalrını unutmak için dakikalarca tiner çekiyordum. intenret kafe sahibine her gün 15 20 lira para vermekten kısa zamanda amcanın 3 aylık maaşını tükettim. yılmadın, gasp ettim, çaldım para buldum. her gün 15 saatim internet kafede geçiyordu ama yetmezdi. intenret kefeciyi bütün sokak çocukları birleşip dükkanını dağıtırız diye tehtid edip dükkanın yedek anahtarını istedim. artık sabahlara kadar seni takip edebilirdim, ettimde her entirini okumamda dehşete düştüm, sinirden elim ayağım titredi, duvarları yumrukladım... kafayı yemem an meselesiydi bu böyle olmaycaktı. google denen arama sitesine nasıl hekır olunur diye arattım. sabahlara kadar çalıştım ilkokul 5. sınıf bilgimle koca koca kitaplar alıp bitirdim. her şeyi öğrendim. ıp adresidnen ev adresini, ev adresinden devletin gizli bilgilerine girip en son ne zaman 31 çektiğine kadar her şeyi öğrendim. şimdi şehirdeki bütün tinercileri toplayıp senin nasıl şerefsiz bi huur çocupğu olduğunu hepsine anlattım. 180 kişi tinerlerimizi molotoflarımızı aldık geliyoruz. evinizi tinerle ateşe verip içeri molotof atıcaz. ve sona karşı kaldırıma geçip sadece çığlıklarınızı dinliycez. bekle huur çocuğu bekle geliyoruz.
  Tümünü Göster
  ···
 9. 134.
  +3 -3
  şu dıbına kodumun liseli bini bile komod lan ahahhahaha
  gibeyim sizin ananızı ahahahahahha
  ···
 10. 135.
  +3
  Oruspu çocuğudur picin reki dilencidir yannan kafali irusou evladı
  ···
 11. 136.
  +1
  Türbanlıdır, muamelesinin güzel olduğu söyleniyor. Deneyip göreceğiz. Sıra numaramı aldım, bekliyorum.
  ···
 12. 137.
  0
  Sa naber
  ···
 13. 138.
  0
  HAYALLERIMI YIKTI ZALIMIN KIZI
  ···
 14. 139.
  +1
  Sözlüğe ilk geldiğinden beri elimde büyüdün yavru kuş
  ···
 15. 140.
  0
  sevdim seni plastik
  ···
 16. 141.
  +3
  Primci orosbu çocuğudur
  ···
 17. 142.
  0
  spastik amele zerre sevmiyorum mod yalakası saksocu şerefsiz
  ···
 18. 143.
  +2 -1
  Katıksız kankacıdır

  ''Geçenlerde annesin yarı çıplak uyurken çektiği fotoğrafları pm'den atmış. Neden bunları gönderiyorsun dedim. Verdiği cevaba bakın:

  "Bu fotoğraflara bakıp bir kaba boşalmanı ve kargoyla bana göndermeni istiyorum.

  Hayır huur çocuğu olması beni ilgilendirmez. Spermlerimden klonlarımı yapabilme ihtimali de umurumda değil.Ama annesinin üzerinden prim yapması hiç etik değil.

  MiT'te çalışan amcama söyledim durumu.En yakın zamanda yerini tespit edeceğini söyledi.

  Seninle yüz yüze konuşucaz evlat. Tedavi olman için elimden geleni yapacağım. ''
  ···
 19. 144.
  0
  Alkol ve tütünün iyisini hemen anlar. Ee tabi boşuna takılmadi yıllarca iskandinavyada *
  ···
 20. 145.
  -2
  kendisi ile açtığı bir başlık sayesinde tanıştık muhabbetimiz ilerledi çok yakın dostlarımdan biri oldu bana artık görüşmemiz gerektiğini söyledi ve bende tereddüt etmeden kabul ettim bir mekanda yemek yemek için buluştuk herşey çok güzeldi gözlerimin içine derin derin bakmaya başladı bir an ürperdim ve gözlerimi kaçırdım o sırada kuru fasulyenin faydalarından bahsedip konuyu değiştirdim gülüşmelerin adından yemeklerimiz geldi ve muhabbet ederek yemeklerimizi yedik mekandan ayrılırken hesabı ödemek için elimi cüzdanıma attım gülümseyerek bendensin dedi teşekkür ettim ve mekandan ayrıldık ve kafe çakması bar tarzı bir mekana bişeyler içmek için girdik içkinin dibine vurduk saat çok geç olmuştu gel bende kal dedi başta tereddüt etsemde kabul ettim eve gelir gelmez uyuduk gece uyandığımda gibimin üzerinde zıplıyordu o ürpertici bakışları üzerimdeydi titredim ve eşcinsel olmadığımı söyledim ve böyle birşeyi yapamayacağımı anlattım evi terk etmek üzere kalkarken eline bir bıçak aldı eğer zütümü gibmezsen kendimi öldürürüm diye ağlayarak bağırmaya başladı sinirlendim elinden bıçağı alıp domalttım ve zütünü gibmeye başladım gece boyunca rahat 20 posta kaydım hatta hızımı alamayıp kulak deliklerini ve burun deliklerini bile gibtim zütü paramparça oldu gibilmekten bağırsağı çıktı muallaknin görüşmek isteyen arkadaşlar kesinlikle tereddüt etmeden kabul etsin boşnak saksosunda uzmandır bu arada
  ···